x Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Aby uzyskać dodatkowe informacje odwiedź: Polityka cookie
Witaj w systemie TMS SOOT firmy C.M.C. Sp. z o.o. Nie jesteś zalogowany.
Język:
Witamy w nowej wersji platformy SOOT
Szanowni Państwo!
Mamy przyjemność poinformować iż system TMS SOOT jest już wdrożony w Andrychowie, Radzyniu Podlaskim, Kętach oraz w Niewiadowie.
Jednocześnie zapraszamy wszystkie firmy transportowe współpracujące z firmą C.M.C. do zapoznania się i ponownej akceptacji "Ogólnych warunków świadczenia usług przewozowych" i "Regulaminu korzystania z systemu przetargowego SOOT"..

Firmy, które do tej pory nie korzystały z tej formy komunikacji zapraszamy do rejestracji w systemie. Rejestracja w SOOT polega na wyświetleniu zakładki "Rejestracja" i wpisaniu podstawowych informacji o firmie. Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że wszystkie pola są polami obowiązkowymi i brak wypełnienia któregokolwiek z nich uniemożliwię rejestrację w systemie. Po wpisaniu adresu e-mail oraz wybranego dla siebie hasła - w części "Informacje o firmie" i wciśnięciu WYŚLIJ, na podany adres zostanie wysłana wiadomość o możliwości zalogowanie się do systemu.

Nowym użytkownikom SOOT zwracamy uwagę na konieczność zapoznania się z "Ogólnymi warunkami świadczenia usług przewozowych" i "Regulaminem korzystania z systemu przetargowego SOOT" oraz na ich obowiązkową akceptację, co dopiero umożliwi pełne korzystanie z Systemu SOOT.
Copyright 2024 Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. v. 5.57.1.28585